TEMİZLİK

TEMİZLİK

Verilen eğitimden istenen verimi alabilmek, kurslarımızın tertemiz çehresini öğrencilerimize ve siz değerli velilerimize memnun kalacağınız şekilde sunabilmek için, diğer tüm yurtlarda uygulanan "öğrencilerin kendi ortamlarını temizlemesi" anlayışını terkederek, öğrencilerimizin ilim için ayırmaları gereken kıymetli vakitlerini sadece amaçları uğruna harcamaları yolunda, gerekli temizlik personelini istihdam etmiş bulunan derneğimiz, bünyesinde sırf temizlik için istihdam edilmiş 15 kişi ile hizmetine kalite katmaya bu noktada da devam etmektedir. 

SPOR SALONUMUZ

SPOR SALONUMUZ

Çocuklarımızın hem zihinsel hem de fiziksel gelişimlerini tamamlayabilmeleri için gerekli her türlü çalışmanın yapıldığı eğitim kurumlarımızda, hafızlık ve okul derslerinin yanı sıra, spor faaliyetlerine de ağırlık verilmektedir.

KANTİN

KANTİN

Çocuklarımızın kursumuz içinde ihtiyaç duyduğu her türlü araç gereç ve diğer alışveriş malzemelerini temin edebilecekleri kantinimiz hizmettw kalite anlayışımız gereğince çocuklarımızın her türlü gereksinimlerini ucuza ve anında onlara temin ederek konforu arttırmaktadır.

YEMEKHANE

YEMEKHANE

Her işimizde olduğu gibi yemek hizmetlerimizde de kalitenin ve üstün hizmet anlayışının temsilcisi olmayı hedefliyoruz. Yemekhanelerimizden hizmet alan her bir bireyin damak tadına uygun, kaliteli ve üstün üretimimizle takdir topluyoruz.  

ULAŞIM

ULAŞIM

Öğrencilerimizin gerekli durumlarda konferanslara, panellere, seminerlere, toplantılara, toplu organizasyonlara taşınması için temin ettiğimiz araçlarımızla güvenli, konforlu ve hızlı servislerimizle öğrencilerimizin en değerli serveti olan vakitlerinden azami derecede tasarruf etmelerini temin etmekteyiz. 

SAĞLIK

SAĞLIK

Zarif bünyeleriyle misafirimiz olan yavrularımızın beden ve ruh sağlığını en az sizin kadar önemsiyoruz. Toplu olarak yaşam idame ettirilen her ortamda olma ihtimali öngörülen sağlık sorunlarının bizim yavrularımıza uğramaması için gerekli tüm tedbirleri alıyoruz. 

GÜVENLİK

GÜVENLİK

Yavrularımızı sizlerden eğitmek üzere emanet alırken onların can ve mal güvenliğini sağlamak bizim asli vazifelerimizdendir. Bunu göz önüne alarak faaliyette bulunan bütün binalarımızı 24 saat kayıt yapan ve en az 3 aylık kayıt arşivini hazırda bulunduran iç ve dış mekan güvenlik kameralarıyla donatılmıştır.

AHDER HAKKINDA

AHDER HAKKINDA

HAKKIMIZDA

MİSYON VİZYON

MİSYON VİZYON

MİSYONUMUZ VİZYONUMUZ