YEMEKHANE

Her işimizde olduğu gibi yemek hizmetlerimizde de kalitenin ve üstün hizmet anlayışının temsilcisi olmayı hedefliyoruz. Yemekhanelerimizden hizmet alan her bir bireyin damak tadına uygun, kaliteli ve üstün üretimimizle takdir topluyoruz.

 

TSE standartlarına uygun olarak düzenlenmiş mutfak bölümümüzde “Türk Gıda Kodeksi”ne uygun hijyen şartlarına daima en hassas şekilde riayet eden deneyimli uzman aşçı kadromuz, her zaman damak zevkinize ve sağlık hassasiyetinize en uygun hizmeti vermekte.

 

Yemek programımızı hazırlarken emsal kuruluşlar olan fen liselerinin, kolejlerin, yatılı eğitim veren özel okulların menülerini gölgede bırakacak bir alternatif farklılığıyla hizmet sunuyoruz.

 

Yoğun ders ve spor programından dolayı gün içinde yaşça emsallerinden çok çok fazla efor sarfeden çocuklarımızın gerekli enerjiyi sürekli şekilde kendilerinde bulabilmeleri için ara öğünlerle desteklenmiş ve kalori hesaplaması yapılmış zengin menümüz, çocuklarımıza evlerini özletmeyecek seviyede damak tadı sunmakta. Hafta içinde çiğ köfte partileri, patlamış mısır, kuruyemiş, kuru pasta, börek tarzı aparatiflerin de öğrencilerimize sunulduğu sürpriz menülerimiz talebelerimize moral açısından destek olmakla birlikte, harcamalarını da minimum seviyeye indirmekte. Her istediğini kursta bulan öğrencilerimizin dışarıdaki zararlı ve menşei bilinmeyen yapay tatlar yerine doğal, temiz ve %100 helal yiyeceklerle beslenmesi, sizlerin de çocuklarınız için hayalini kurduğunuz bir ortam oluşturmakta.

 

Gece gündüz demeden, mesai kavramı gütmeden her daim üretime en üst performanslarını sergileyerek devam eden, Güleryüzleriyle aşçı dan çok ağabey olarak tanınan tüm yemekhane personelimize teşekkür eder, azim ve gayretlerinin mükafatını Cenab-ı Hak katında bulmalarını rabbimizden niyaz ederiz.