ULAŞIM

Öğrencilerimizin gerekli durumlarda konferanslara, panellere, seminerlere, toplantılara, toplu organizasyonlara taşınması için temin ettiğimiz araçlarımızla güvenli, konforlu ve hızlı servislerimizle öğrencilerimizin en değerli serveti olan vakitlerinden azami derecede tasarruf etmelerini temin etmekteyiz. 

 

24 saat faaliyette olan servis personelimiz eliyle servislerimiz, şehir dışından gelen öğrencilerimizin AŞTİ den alınması, AŞTİ ye bırakılması, yurt dışından gelen öğrencilerimizin Esenboğa Havaalanından kursumuza getirilmesi, yurtdışına çıkış yaparlarken de gerekli havaalanı işlemlerinde yavrularımıza gereken her türlü desteği sağlama noktasında çocuklarımıza aile ihtimamını aratmıyor. 

 

Haftasonu izinlerine çıkarken çocuklarımızı binecekleri otobüs duraklarına, tren garına ve gerekli durumlarda evlerine kadar bırakan servislerimiz, sizlere ve çocuklarımıza sunulabilecek imkanın en iyisine ulaşmayı hedef edinmiştir. 

 

Servis hizmetimiz sadece kurslarımızla sınırlı kalmayıp aynı zamanda dernek faaliyetlerimiz kapsamında sosyal sorumluluk projelerimizde, Suriyeli kardeşlerimize yapılan lojistik desteklerde, öğrencilerimizin katıldığı spor müsabakalarında kullanılmaktadır. 

 

Hizmetin yapılabileceği her ortamda hazır ve nazır bulunmak adına tüm imkanlarını seferber eden derneğimiz, sizlerin ve çocuklarımızın hizmetinde bulunmanın haklı gururunu her daim sinesinde hissetmetedir.