TEMİZLİK

Verilen eğitimden istenen verimi alabilmek, kurslarımızın tertemiz çehresini öğrencilerimize ve siz değerli velilerimize memnun kalacağınız şekilde sunabilmek için, diğer tüm yurtlarda uygulanan "öğrencilerin kendi ortamlarını temizlemesi" anlayışını terkederek, öğrencilerimizin ilim için ayırmaları gereken kıymetli vakitlerini sadece amaçları uğruna harcamaları yolunda, gerekli temizlik personelini istihdam etmiş bulunan derneğimiz, bünyesinde sırf temizlik için istihdam edilmiş 15 kişi ile hizmetine kalite katmaya bu noktada da devam etmektedir. 

 

temizlik personelimiz, öğrencilerimizi özel alanları olan dolapları hariç tüm alanları her gün elden geçirmekte, temizlik şeflerinin denetimine ve teslim tesellümüne sunmaktadır. 

 

 

Bunun yanında Pursaklar Belediyesi tarafından haftada iki kez tam profesyonel bir temizlik ekibi, tüm profesyonel ekipmanları ile birlikte yurdumuza gelip temizliklerini yapmakta, bu din hizmetinde yardımlarını bizden esirgememektedir. Yapılan tüm faaliyetlerin Allah katında ecrini umuyor, sizlerin de beğeni ve dualarınızı talep ediyoruz.