GÜVENLİK

Yavrularımızı sizlerden eğitmek üzere emanet alırken onların can ve mal güvenliğini sağlamak bizim asli vazifelerimizdendir. Bunu göz önüne alarak faaliyette bulunan bütün binalarımızı 24 saat kayıt yapan ve en az 3 aylık kayıt arşivini hazırda bulunduran iç ve dış mekan güvenlik kameralarıyla donatılmıştır.

 

Güvenlik kameralarımız; giriş, yemekhane, mutfak, kantin, çalışma salonu, derslikler, idare, yatakhane katı, personel katı, yemekhane girişi, otopark, halısaha, basketbol sahası, judo salonu, tekvando salonu, okçu menzili gibi tüm aktif/pasif kullanılan alanlarda merdivenlerde ve bahçelerde 24 saat gece görüşlü kameralarımızla her hareketin tespiti ve kaydı yapılmakta, gerekli durumlarda geriye dönük kayıtlar incelenmekte ve detaylı hakimiyetsağlanmaktadır.

 

Kamera yoluyla güvenliğin sağlanmasının yanında kalifiye güvenlik personelimizle de hizmetimizin kalitesini arttırıyoruz. güleryüzlü ve tecrübeli güvenlik personelimiz, gelen tüm misafir ve personelimizle azami derecede ilgilenmekte, işlerini bir an evvel sağlıklı biçimde çözüme kavuşturmalarına yardımcı olmaktadır. 

 

İnsani eğitimin yapıldığı bir mekanda, güleryüzlü ve yardımsever personelimiz ile muhatap olmanın konforunu yaşayın. Referansımız, bizimle herhangi bir zaman diliminde görüşmüş olan herkestir. 

 

Yavrularımız bizim ile güvende...